Bioresonants uuring

Bioresonants uuring

Bioresonants uuring on täiendmeditsiini valdkonnas tunnustatud meetod, mis võimaldab kliendi jaoks lihtsalt ja valutult saada lühikese ajaga põhjalik ülevaade organismi tervislikust seisukorrast. Võimalik on leida probleemseid kohti organismis, kus on tekkinud energeetilised blokeeringud ning saada ülevaade nende võimalikest põhjustest.

Kliendile on bioreosnants uuring mugav meetodm sest ühe-kahe külastuse käigus on võimalik uurida kogu keha ning leida nõrgad kohad, kus energia on blokeerunud ning võib seetõttu põhjustada ka vaevusi ning teha vajadusel teraapiat, anda individuaalseid toitumisjuhiseid, jms. Bioresonants teraapia abil saab toetada organismi loomulikku taastumist, et viia organism tagasi normaalsesse, tervele inimesele loomulikku olekusse.

Bioresonants seadme analüüsisagedus on 30-100 GHz, mis on inimkeha rakkudele iseloomulik võnkesagedus. Teraapia käigus viiakse madala sagedusega (alla 10 mWcm-2) elektromagnetilise mõjutamise tulemusel läbi keha rakkude võnkesageduse korrektsioon. Bioresonants teraapia eesmärk on leida tervele rakule võõrad ehk patoloogilised võnkumised organismis ning anda tervendava sagedusega impulss, mis toetab keha eneseregulatsiooni tervenemise suunas.

Bioresonants uuring Sensitiv Imago seadmega

Sensitiv Imago seadmega läbi viidav terviseseisundi uuring põhineb kaasaegsel arvutipõhisel tipptehnoloogial, mis aitab efektiivselt leida ja leevendada terviseprobleeme juba väga varajases staadiumis.

Meetod põhineb teaduslikel uurimistöödel, mis aitavad selgitada meie ümbruses toimuvaid bioloogilisi protsesse. Meetodi aluseks on teadmine, et kõigil elusrakkudel looduses on just neile omane võnkesagedus, mis negatiivsete mõjutuste korral muutub ja on seeläbi identifitseeritav Sensitiv Imago kompuuterdiagnostika seadmega. Lisaks aitab seade koostada individuaalse plaani terviseprobleemidest vabanemiseks.

Uuringu läbiviimine on kliendile valutu ning sellega ei kaasne kahjulike kõrvalmõjusid.

Kogu keha põhjaliku uuringu korral on võimalik sama külastuse jooksul läbi viia teraapia seanss ning vabastada olulisemad energiasulud organismis, lisaks saame testida toidulisandite, toiduainete, kosmeetika, jms. individuaalset sobivust ning määrata optimaalsed kogused.
Bioresonants uuring on järjest tuntust kogumas Kanadas, Šveitsis, Saksamaal, Hollandis, Taanis, USA-s, Austrias ning nüüd on seda usaldusväärsete, Euroopa turul sertifitseeritud seadmetega võimalik teha ka Energia kliinikus, Eestis.

Bioresonants meetodil pakutavad teenused ei asenda arstiabi, vaid on alternatiivne meetod, mis aitab täiendavalt kaasa terviseprobleemide põhjuste mõistmisele, taandumisele või haigusnähtude ennetamisele. Bioresonants meetod ei ole mõeldud asendama arsti poolt pakutavat, Haigekassa tervishoiuteenuste nimekirjas olevat tervishoiuteenust.

Võrdlus teiste tuntud meetoditega

Meelespea enne uuringule tulekut

  • 2 päeva enne protseduuri, ära tarbi alkoholi, püüa piisavalt puhata, toitu tervislikult, eelista taimetoitu ja värsket toitu
  • Palun jäta koju metallist ehted, ära kanna needitud või metall detailidega riideid
  • Riietu mugavalt, kuid jäta kael avatuks
  • Ära söö 2 tundi enne vastuvõtule tulekut, sama päeva hommikul söö kergelt, eelistatult taimetoitu
  • Joo klaas puhast vett ~30 min enne vastuvõtule tulekut
  • Tule vastuvõtule puhanu ja rahulikuna
Kui Sul ei ole võimalik kokkulepitud ajal kohale tulla, siis palun teavita meid esimesel võimalusel.