Meeskond

Kätrin Karu

Minu soov on olla tervisevaldkonna ekspert, kes mitte ainult ei räägi, vaid ka ise järgib oma juhtnööre tervisliku toitumise ja liikumise teemadel.katrin-pisem
Toitumiseksperdina lähtun nõustamises Eesti Toitumissoovitustest (www.terviseinfo.ee), jälgin Soome riiklike toitumissoovituste uuendusi ja olen veendunud, et enamusele meist tuleb kasuks, kui taimetoidule oma söögilaual rohkem tähelepanu pöörame. Lisaks lõpetasin 2015 aastal Anneli Sootsi Tervisekooli ning annan endast parima, et olla kursis uusima teadus-uuringute infoga tervise ja loodusravi valdkonnas.

Teadmisi olen värskendanud erinevates koolitusprogrammides ja konverentsidel Austrias, Inglismaal, Saksamaal ja Belgias ning nii lektori kui kuulaja rollis osalenud lugematutel seminaridel ja foorumitel Eestis.

Kooliteed tervise ja toitumise teemal alustasin Tallinna Tehnikaülikooli toiduainete tehnoloogia erialal, mille lõpetasin magistri kraadiga ning lõputöödes spetsialiseerusin sportlaste toitumisele. Tänu sellele olen ülikooli ajal ja järgselt töötanud paljude nii profi- kui harrastussportlastega, nõustanud ja läbi viinud uuringuid sportlaste toitumise teemadel.

Olen lektorina või osalisena erinevates terviseprojektides teinud koostööd Tervise Arengu Instituudi, EOK ja Ühendus Sport Kõigile, Eesti Haigekassa, AstraZeneca ja mitmete teiste ettevõtetega. Lisaks harrastussportlastele mõeldud raamatule, „Ole vormis õige toiduga“, olen avaldanud mitmeid artikleid tervisliku toitumise teemadel erialaajakirjades, nagu LegeArtis, Kaalujälgijad ning pea kõigis üle-Eestilistes meediaväljaannetes, nagu Eesti Ekspress, Tervis+, Director, Raamatupidaja, Äripäeva teemalehed, jpt.

Bioresonants meetodi juurde jõudsin tänu huvile ja usule looduslike meetodite jõusse. Tänaseks olen läbinud mitmeid Sensitive Imago bioresonants diagnostika ja teraapia koolitusi ning soovitan bioresonants uuringut esmase sammuna tervikliku ülevaate saamiseks organismi seisundist, samuti neile, kelle tervisemuredele tavameditsiini abiga lahendust ei suudeta leida.

Katrin Ojasaar

image1Katrin on klassikalise massaaži spets, kes tajub pingeid nii kehas kui mõttemaailmas ja tänu sellele annab tema käe all veedetud aeg eriliselt mõnusa naudingu.

Õppisin M.I.Massaazikoolis klassikalist massaazi ja lisaks liigeste manipulatsiooni. Ma lihtsalt soovin,et saaksite hetkekski oma argimured unustada, lõõgastuda, vabaneda pingetest ja tunda seda mõnusat naudingut.